KONST / Litografier / Litografi 14619554
nr 1461 9554
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Sällskap, Stämpelsignerad a tergo, 1993. Bildmått: 22x30, yttermått inklusive ram: 46x53 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 april 2022
kl 18:32:32
17/4 20:58:31